Son kullanıcı Lisans Anlaşması


Bu ürünü kurmadan veya kullanmadan önce lütfen bu sözleşmeyi dikkatli bir şekilde okuyun.
Bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'nin tüm koşullarını kabul ediyorsanız, kutuyu işaretleyerek veya web uygulamasını ilk kez yüklediğinizde onayınızı onaylamak için düğmesini tıkladığınızda, bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Ayrıca, bu web uygulamasını indirerek, yükleyerek, kullanarak veya kopyalayarak, bu Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi'nin koşullarını kabul etmiş ve kabul etmiş sayılırsınız, bu sözleşmenin tüm şartlarını kabul etmiş olursunuz. Bu şartların tümünü kabul etmiyorsanız, kutuyu işaretlemeyin ya da düğmesini tıklayın ve / veya web uygulamasını kullanmayın, kopyalamayın ya da kurmayın ve web uygulamasını kendi sahip olduğunuz ya da kontrol ettiğiniz tüm sunucunuzdan kaldırın.


Not: Bu komutla, Geliştirici Merkezi'nde bulunan resmi Sosyal Medya API'sini (Facebook, Twitter vb. Hariç) kullanıyoruz. Bu betiğin Sosyal Medya API'sine (Facebook, Instagram, Twitter vb.) Bağlı olmasının bir nedeni budur. Bu nedenle, taraflarında çok fazla kritik değişiklik yaptıklarından sorumlu değiliz. Ayrıca, bu yazının Socia Media API ile uyumluluğunun sonsuza kadar süreceğini garanti etmiyoruz. Her zaman en kısa zamanda komut dosyasının en son sürümünü güncellemeye çalışsak da. Sosyal Medya API'sından (Facebook, Instagram, Twitter vb.) Kaynaklanan tüm sorunlar için herhangi bir geri ödeme yapılmamaktadır.
Bu sözleşmenin şartlarını kabul etmiyorsanız ve web uygulamasını içeren bir ürünü yetkili bir satıcıdan satın aldıysanız, ürünü, geri ödeme için geçerli iade politikasının şartlarına ve koşullarına bağlı olarak iade etme hakkınız olabilir.